top of page
TActical-Super-Grade-FS0314-copy.jpg

Tactical Supergrade

Ráže .45 ACP, délka hlavně 5'' (Government model). Dokonce i společnost Wilson Combat má svůj custom shop a výsledkem je mistrovské dílo, vrcholná řada pistolí nazvaná SUPERGRADE. Wilson Combat nemá žádná časová a ani finanční omezení na výrobu této řady pistolí. Vyrábí je vždy od začátku až do konce jeden ten nejzkušenější zbrojíř, nevzniká více jak 30-40 kusů ročně a čekací doba je 3 roky. A Wilson Combat ji neprodá každému. Nám se však jednu z nich povedlo ve 3E Zbraně pro našeho klienta zajistit.

Pistole Tactical Supergrade je ultimátní obranná zbraň, ručně vyrobená z uhlíkové oceli a je kombinací dechberoucí estetiky a funkčnosti v jediné pistoli. 

Jedná se o sběratelský kus hodný dědictví. Pistole byla prodána již v předprodeji, ale i tak je možné se alespoň níže pokochat fotografiemi této úžasné zbraně, přímo tohoto kusu dovezeného do ČR. Vlastnictví této pistole je privilegium a byla prodána jako bonus majiteli jiného skvostu, pistole Cabot Apocalypse. Cena zahrnovala i individuální dovoz této jedné pistole z USA do ČR. Hodně úspěchů ve střelbě pane ....ŠŤASTLIVČE

FOTOGALERIE

bottom of page