CQB Compact

Ráže 9x19, mm, délka hlavně 4''. Kompaktní pistole z rodiny CQB. Close Quarter Battle (CQB). Zachovává si charakteristické prvky full size pistole, nejpopulárnějšího modelu od Wilson Combat. Oproti pistoli plné velikosti je ale lehčí, hlaveň je o 1'' kratší a rukojeť je menší o 0,5''. Pro všechny, kdo potřebují perfektně funkční, spolehlivou a přesnou zbraň na skryté nošení a osobní obranu. Proč ji nevyzkoušet? Nezklame Vás. Nabízíme ji v ráži 9mm Luger.  A jelikož se jedná o pistoli s ocelovým rámem a závěrem, zpětný ráz je minimální.

Stejně jako u všech ostatních pistolí, tak i u tohoto kompaktu od Wilson Combat probíhá slícování veškerých dílů ručně těmi nejzkušenějšími zbrojíři k naprosté dokonalosti. Pistole je krásná na pohled, rám a závěr jsou vyrobeny z uhlíkové oceli. Úchopové plochy závěru jsou v jeho zadní části. Čistá dokonalá spoušť s jasným bodem výstřelu má odpor nastaven na 1,6-2kg. Dalšími prvky jsou taktické hledí a světlovodná muška, odlehčený kohout a odlehčená spoušť, ergonomicky zakřivený prodloužený bobří ocas a nerezová kuželová "match grade" hlaveň terčové kvality. Pistole nemá klasickou hlavňovou objímku (bushing). Provedení pistole je černé, střenky jsou vyrobeny z kompozitního materiálu G10 s logem výrobce. Přední a zadní úchopová plocha rámu (rukojeti) jsou zdrsněny a v jakékoliv obranné situaci budete mít jistotu perfektního úchopu pistole. Zbraň je opatřena patentovanou, velmi odolnou povrchovou úpravou Armor-Tuff. Ke zbrani jsou dodávány dva zásobníky, jeden 8 ranný a druhý 10 ranný. Garantovaný soustřel pistole je 2,5cm na 23 metrů. 

Dlaňová a manuální pojistka jsou tzv. Bullet Proof díly, přičemž se jedná o ochrannou známku společnosti Wilson Combat. Díly jsou naprosto precizně vyrobené za pomoci CNC obrábění s přísnými tolerancemi, nejedná s o žádné laciné odlitky nebo vstřikované díly. Jedná se vrchol strojírenství v oblasti pistolí 1911, díly Bullet Proof jsou vyráběny s nejlepších amerických nástrojových ocelí a výrobce na ně poskytuje celoživotní záruku. V svém portfoliu má Wilson Combat více než padesát těchto dílů a jsou používány celou řadou společností, které se zabývají laděním pistolí 1911.

Všechny pistole 1911 od Wilson Combat prochází vícestupňovým systémem výstupní kontroly, tak aby se dostala zákazníkovi do ruky pouze perfektní zbraň. Poté co je zbraň sestavena zkušeným zbrojířem, je odzkoušena na střelnici její funkčnost za použití minimálně třech druhů střeliva (olověné, celoplášťové a hollow point). Následně je vyčištěna a opětovně podrobena velmi detailní kontrole, která má více jak 70 kroků! 

Kategorie zbraně: B

Typ zbraně: samonabíjecí pistole

Kapacita zásobníku: 8 ran/10 ran

Ráže: 9mm Luger

Hlaveň: 4''

Celková délka: 193 mm

Délka záměrné: 142 mm

Výška: 129 mm

Šířka: 33 mm

Hmotnost prázdné zbraně: 1,05 kg

Hmotnost nabité zbraně: 1,17 kg

Soustřel: 2,5cm na 23 metrů