Cabot Guns

Neváhejte nás kontaktovat pro objednání jakékoliv z následujících pistolí.

(pozor, jedná se maximálně o jednotky pistolí, roční produkce Cabot Guns nepřesahuje 400ks)

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY

Apocalypse

Vrcholný model a v současné době "vlajková loď" Cabot Guns. Taktická pistole s kolimátorem, montážní lištou na rámu a prodlouženou hlavní se závitem. Závěr je vyroben z odolné damaškové oceli, kdy je každá zbraň unikátní, stejně jako otisk prstu ruky. Dech beroucí vzhled a bezchybnost charakterizují tuto pistoli. Zbraň pro náročnou klientelu, kterou má jen málokdo na světě. Klikněte zde pro více informací.

Cena: 348.000 Kč

Dostupnost: červenec 2023 na základě individuální poptávky

National Standard

100% pravá americká klasika. Tato pistole 1911 je vrcholem přesného strojírenství a poctivé ruční řemeslné výroby. Charakterizují ji hladké linie a elegantní křivky zvýrazněné jemnými detaily. Pistole špičkové kvality vyráběná v srdci USA. Ihned ji poznáte podle spouště Tristar trigger a hladkých luxusních střenek s medailony Cabot Guns. Pistole pro ty nejnáročnější, co chtějí jen to nejlepší. Klikněte zde pro více informací. 

Cena: 226.000 Kč

Dostupnost: červenec 2023 na základě individuální poptávky

Vintage Classic 

Vinatage Classic je ódou od Cabot Guns na originální pistoli 1911. Precizně vyrobená zbraň, snoubící se s genialitou a spolehlivostí nadčasové konstrukce Johna M. Browninga. A navíc v designu, kdy nebudete chtít ze zbraně spustit oči. Luxusní, krásná, elegantní zbraň, pro milovníky klasických pistolí 1911. Zbraň pro tu nejnáročnější klientelu. Klikněte zde pro více informací.

Cena: 232.000 Kč

Dostupnost: červenec 2023 na základě individuální poptávky

Gentleman's Carry

Touto pistolí je společnost Cabot Guns věrná své tradici vytváření těch nejlepších a nejluxusnějších střelných zbraní. Nezaměnitelný vzhled pistole dotváří nádherné ořechové střenky rukojeti a celočerný matný povrch. Pistole dosahuje rovnováhy klasické krásy originální pistole 1911 a moderního designu s precizním zpracováním. A léty ověřenou spolehlivostí. Pistole Na nošení pro moderního gentlemana. Klikněte zde pro více informací.

Cena: 241.000 Kč

Dostupnost: červenec 2023 na základě individuální poptávky